(Telgraf Gazetesi) - Haberler |

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 10. hafta maçları yarın başlayacak

 

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 10. hafta maçları yarın başlayacak

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 10. hafta maçları yarın başlayacak
İSTANBUL (AA) - Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın Avrupa kıtası elemeleri son haftası, 3 gün içinde oynanacak maçlarla tamamlanacak.Elemelerde yarın, A, B, H ve J gruplarında 10, 15 Kasım Pazartesi günü C, F ve I gruplarında 8, 16 Kasım Salı günü ise D, E ve G gruplarında 7 maç yapılacak.A Milli Futbol Takımı, Karadağ ile 16 Kasım Salı günü deplasmanda karşılaşacak. Futbolseverler, Gradski Stadı'nda TSİ 22.45'te başlayacak karşılaşmayı TRT 1'den takip edebilecek.Elemelerde 10. haftanın programı (TSİ) şöyle:Yarın:A Grubu:22.45 Lüksemburg-İrlanda Cumhuriyeti22.45 Portekiz-SırbistanB Grubu:22.45 Yunanistan-Kosova22.45 İspanya-İsveçH Grubu:17.00 Malta-Slovakya17.00 Slovenya-Kıbrıs Rum Kesimi17.00 Hırvatistan-RusyaJ Grubu:20.00 Lihtenştayn-Romanya20.00 Ermenistan-Almanya20.00 Kuzey Makedonya-İzlanda15 Kasım Pazartesi:C Grubu:22.45 Kuzey İrlanda-İtalya22.45 İsviçre-BulgaristanF Grubu:22.45 İsrail-Faroe Adaları22.45 İskoçya-Danimarka22.45 Avusturya-MoldovaI Grubu:22.45 San Marino-İngiltere22.45 Arnavutluk-Andorra22.45 Polonya-Macaristan16 Kasım Salı:D Grubu:22.45 Finlandiya-Fransa22.45 Bosna Hersek-UkraynaE Grubu:22.45 Galler-Belçika22.45 Çekya-EstonyaG Grubu:22.45 Cebelitarık-Letonya22.45 Karadağ-Türkiye22.45 Hollanda-Norveç
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 10. hafta maçları yarın başlayacak

İSTANBUL (AA) - Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın Avrupa kıtası elemeleri son haftası, 3 gün içinde oynanacak maçlarla tamamlanacak.

Elemelerde yarın, A, B, H ve J gruplarında 10, 15 Kasım Pazartesi günü C, F ve I gruplarında 8, 16 Kasım Salı günü ise D, E ve G gruplarında 7 maç yapılacak.

A Milli Futbol Takımı, Karadağ ile 16 Kasım Salı günü deplasmanda karşılaşacak. Futbolseverler, Gradski Stadı'nda TSİ 22.45'te başlayacak karşılaşmayı TRT 1'den takip edebilecek.

Elemelerde 10. haftanın programı (TSİ) şöyle:

Yarın:

A Grubu:

22.45 Lüksemburg-İrlanda Cumhuriyeti

22.45 Portekiz-Sırbistan

B Grubu:

22.45 Yunanistan-Kosova

22.45 İspanya-İsveç

H Grubu:

17.00 Malta-Slovakya

17.00 Slovenya-Kıbrıs Rum Kesimi

17.00 Hırvatistan-Rusya

J Grubu:

20.00 Lihtenştayn-Romanya

20.00 Ermenistan-Almanya

20.00 Kuzey Makedonya-İzlanda

15 Kasım Pazartesi:

C Grubu:

22.45 Kuzey İrlanda-İtalya

22.45 İsviçre-Bulgaristan

F Grubu:

22.45 İsrail-Faroe Adaları

22.45 İskoçya-Danimarka

22.45 Avusturya-Moldova

I Grubu:

22.45 San Marino-İngiltere

22.45 Arnavutluk-Andorra

22.45 Polonya-Macaristan

16 Kasım Salı:

D Grubu:

22.45 Finlandiya-Fransa

22.45 Bosna Hersek-Ukrayna

E Grubu:

22.45 Galler-Belçika

22.45 Çekya-Estonya

G Grubu:

22.45 Cebelitarık-Letonya

22.45 Karadağ-Türkiye

22.45 Hollanda-Norveç

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve telgrafgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.